информации за игра: Mario Truck War

Mario Truck War Опис: Уживаат во забавата исполнет играше дербито со познатиот ривали на сите времиња. Mario, Donkey Kong и Bowser се сега на возење седиштата на нивните фенси до натпреваруваат едни со други. Ја играат сите неверојатни 10 нивоа и да стане вистински победник.
контрола: Користете ги стрелките на тастатурата за да се игра, N за нитро и R за Restart.

(Не оценки Сепак)Слични игри

 • Infinite Mario Bros
  infinite mario bros
 • mario mfriendly race
  Марио пријателски трка
 • Super Mario Jump Star
  Супер Марио Скокни ѕвезда
 • Mario Speed Bike
  Марио брзина велосипеди
 • Mario World Invaders
  Марио светот напаѓачите
 • Mario Shooting Zone
  зона Марио Пукање
 • Dora and Diego Christmas Gifts
  Дора и Диего Божиќни подароци
 • Mario In Animal World
  Марио во животинскиот свет
 • Mario Couples Burnout
  Марио двојки исцрпеност
 • Mario Atv Rivals
  Марио АТВ ривали
 • Mario New Land
  Марио нова земја
 • Luigi Shoot Zombie
  Луиџи Снимајте зомби
 • Super Mario Ghosthouse 2
  Супер Марио ghosthouse 2
 • Mario Shoot Zombies
  Марио пука зомби
 • Mario Fire Adventure
  Марио пожар авантура
 • Angry Mario Vs Goomba
  лути Марио наспроти goomba
 • Mario Shooter Game
  Марио стрелецот игра
 • Pirates Musketeers
  пирати мускетари
 • Super Mario Crazy Bike
  Супер Марио луди велосипед
 • Mario Tractor Race
  Трка Марио трактор
 • Super Mario Attack game
  Супер Марио напад игра
 • Mario vs Zombies
  Марио наспроти зомби
 • Super Mario Return to Homeland
  Супер Марио се врати во татковината
 • Mario Battle Kart
  Марио картинг битка
 • Snowy Mario 2
  Снежните Марио 2
 • Mario Bike Challenge
  Марио велосипед предизвик
 • Mario Jungle Adventure
  Марио џунглата авантура
 • Mario War Escape
  Марио војна бегство
 • Super Mario Turbo Race
  Супер Марио турбо трка
 • Mario Cart 2
  Марио кошничката 2
 • Mario Zombie Truck Shot
  Марио зомби камион шут
 • Mario Egypt Adventure 2
  Марио Египет авантура 2

други игри

 • Extreme Bikers Game Online
  need for speed heat review
 • Clarence Reckless Ramps
  разјаснување безвредни рампи
 • BEN 10 Upgrade Chasers
  бен 10 надзорни чувари
 • Uncle Grandpa: Uncle Grand vs Aunt Grandma
  Вујко дедо: чичко на гран наспроти тетка баба
 • Hover Pizza Cats Racing
  лебдиш пица мачки дербито
 • Oggy the Racing
  Оган на трки
 • Tower Defense Car Parking game
  кула за одбрана паркинг игра
 • Ben10 Star Racing 2
  ben10 ѕвезда тркачки 2
 • The Incredibles Adventure Run
  рок Неверојатните авантура
 • Wheely 7 Detective
  Wheely 7 детектив
 • Teenage Mutant Ninja Turtles Speed Demon
  Тинејџерскиот мутант нинџа желки брзина демонот
 • Shin Chan Adventure
  Шин Чан авантура
 • Naruto Crazy Moto
  Кајгана луди мото
 • Racing Stars
  Никелодеон тркачки ѕвезди
 • Spider-Man Monster Journey
  Spider-Man чудовиште патување
 • Clarence Game - Wheels of Wrath
  Кларенс игра тркалата на гневот
 • Regular Show - Daredevil Danger
  Редовно шоу - авантурист опасност
 • Lego Dc Comics Mighty Micros
  Лего DC Comics силен Micros