информации за игра: Zombo Buster Rising

Zombo Buster Rising Опис: Ние сме во потрага за човек, кој е подготвен да се спаси целата генерација и на планетата од страшната болест што беше донесен од страна на зомби. Тие дури и може да се претвори сите луѓе на еден од нив. подготвени да пукаат сте вие? Значи, одиме напред!

(Не оценки Сепак)Слични игри

 • Teddy Bear Zombies Grenades
  Плишани мечиња зомби гранати
 • Teddy Bear Zombies Defense
  Мечето зомби одбраната
 • City Heroes
  градски херои
 • Viking Wafare
  викинг војна
 • Boom Boom Zombie
  бум бум зомби
 • Kingdom Defense
  царство одбрана
 • Tower Defense
  туѓо кула за одбрана
 • Tower Defense Car Parking game
  кула за одбрана паркинг игра
 • Zombie Demolisher 4
  зомби уништувач 4
 • Idol Defense
  идол одбрана
 • Disney Hero Sticker Defender
  Дизни херој налепница бранител
 • Phineas & Ferb Backyard Defense
  Финес и Ferb двор одбрана
 • Lucky Tower 2
  среќа кула 2
 • Plants vs Zombies Online
  Растенија наспроти зомби онлајн
 • Clash of the Legends
  судир на легендите
 • Guardians of the Galaxy Defend The Galaxy Marvel's Guardians of the Galaxy
  Чувари на Галакси бранат галаксијата
 • Desktop Tower Defense
  десктоп кула за одбрана
 • Zombies Eat My Stocking
  зомби јадат моите чорапи
 • Portal Defenders game
  портал бранители игра
 • Doraemon Rescue Friends
  Doraemon спасување на своите пријатели
 • Simpson School Defense
  Симпсон Училиште одбрана
 • Dragon Ball Z Defense
  Dragon Ball Z одбрана
 • Dragon Ball Z : Crazy Zombie v3.0
  Dragon Ball Z: Луди зомби v3.0
 • Tank Rage in Zombie City
  бес тенк зомби во градот
 • Still Alive Game
  уште жив игра
 • World Cup Zombies 2014
  Светското првенство 2014 зомби
 • Obama White House Defense
  Обама во Белата куќа за одбрана
 • Plants vs Zombies Beauty Girl
  Растенија наспроти зомби убавина девојка
 • Plants vs Zombies Christmas
  Растенија наспроти зомби Божиќ
 • The Empire Defender
  бранител на империјата
 • Zombotron 2. Time Machine
  Опсада машина 2. Време
 • Batman Defend Gotham
  Бетмен бранат Готам

други игри

 • Regular Show Fist Punch
  Редовно шоу тупаница удар
 • Spider-Man Wall Exchange
  Spider-Man размена ѕид
 • We Bare Bears Game - Out of the Box
  ние голи мечки надвор од кутијата
 • Ant Man and the Wasp: Attack of the Robots
  мравка и оса: напад на роботите
 • Cyber Hunter
  сајбер ловец
 • The Wolverine Tokyo Fury
  X-Men Wolverine Токио бес
 • The Amazing World of Gumball Remote Fu
  Неверојатен свет на далечинскиот управувач на гума
 • We Bare Bears Game - Polar Force
  ние голи мечки игра - поларна сила
 • Regular Show Game - Demonic Naptime
  Редовно шоу игра - демонски naptime
 • Sketchy Show Game - Clubber's Quarrel
  површни шоу игра - кавга clubber е
 • We Bare Bears Feathered Chase
  ние голи мечки пернат потера
 • Battle Of Tanks
  битка на резервоари
 • Power Rangers Unleash The Power
  моќ Ренџерс ослободи моќта
 • Powerpuff Girls Attack of the Puppybots
  powerpuff девојки нападот на puppybots
 • Penn Zero Part-Time Hero Zap Trap
  Пен нула со скратено работно време херој живост стапица
 • Sewer Pigs
  канализација свињи
 • Star vs the Dungeon of Evil
  ѕвезда vs зандана на злото
 • Henry Danger Rescue Rumble
  Хенри опасност спасување тркалаат